شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید فیلمی را در اینستاگرام خود منتشر کنید، اما زمان فیلم بیشتر یک دقیقه باشد. خوشبختانه  ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم ، که چگونه ویدئو های با طول بیشتر از 1 دقیقه را در اینستاگرام ارسال کنید. بدین منظور باید تمام مراحلی که در ادامه این مقاله توضیح  میدهیم را به طور دقیق و با دقت طی کنید.

اپلیکیشن های خاصی وجود دارند که امکان برش دادن خودکار ویدئو ها و ارسال آن ها در بخش های مختلف اینستاگرام را فراهم می کنند. این اپلیکیشن ها برای آن دسته از کاربرانی مناسب خواهند بود که می خواهند به ساده ترین شکل ممکن ویدئو هایی که طول بیشتر از 1 دقیقه دارند را در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند. اغلب این اپلیکیشن ها حتی از قابلیت آپلود سریع ویدئو در اینستاگرام هم پشتیبانی می کنند یعنی شما به محض ادیت ویدئوی مورد نظرتان از طریق این برنامه ها می توانید آن ها را در اینستاگرامتان ارسال کنید. برخی از بهترین اپلیکیشن های موجود برای آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام به شرح زیر هستند:

 

اپلیکیشن Continual for Instagram: برنامه یا اپلیکیشن Continual for Instagram  یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن هایی است که می توانید از آن برای اشتراک گذاری ویدئو های با طول بیشتر از 1 دقیقه استفاده کنید. این برنامه در آیفون و آیپد های اپل نصب شده و به طور خودکار ویدئوهای مورد نظرتان را منطبق با نوع انتشاری که تمایل دارید در اینستاگرام انجام شود بهینه سازی خواهد کرد و در نهایت هم با فشردن یک دکمه امکان آپلود آن ها در اینستاگرامتان را فراهم می کند.

اپلیکیشن Story Splitter: برنامه Story Splitter برای آن دسته از کاربرانی کاربرد دارد که می خواهند ویدئو های بلند خود را در قالب استوری منتشر کنند. امروزه خیلی از سلبریتی ها این کار را انجام می دهند چون ظاهرا بازدید استوری ها به مراتب از بازدید پست ها بیشتر است. زمانی که از اپلیکیشن Story Splitter استفاده می کنید ویدئوی مورد نظرتان به کلیپ های 15 ثانیه ای تبدیل می شود و در نهایت مستقیما از طریق این برنامه در اینستاگرام به اشتراک گذاشته خواهد شد.

اپلیکیشن CutStory: برنامه CutStory هم  یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن هایی است که می توانید از آن برای آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام استفاده کنید. این برنامه هم به شما این امکان را می دهد تا هر ویدئویی که مورد نظرتان باشد را به پارت های 15 ثانیه ای تقسیم بندی کرده و در استوری اینستاگرام ارسال کنید.

به غیر از اپلیکیشن هایی که نام برده شدند، لیست عظیمی از اپلیکیشن های دیگر هم وجود دارند که امکان برش دادن خودکار یا اصطلاحا TRIM ویدئو ها برای اشتراک گذاری در استوری و پست های معمولی اینستاگرام را فراهم می کنند.

تاریخ ثبت:۹۸/۸/۲۲ نویسنده : وحید بازدید: ٢٢٩نفر
برای ارتباط با کارشناسان ما اپ را نصب کنید
دانلود برنامه