نصب آنتی ویروس روی کامپیوتر و لب تاب  لازم و ضروری است اگر از نصب آنتی ویروس غافل شویم  سیستم کامپیوتر و اطلاعات موجود در آن در معرض حملات جدی قرار می گیرند مخصوصا اگر این دستگاه ها به اینترنت نیز متصل باشند.  آنتی ویروس ففط مختص کامپیوتر و لب تاب نیست و طبق نظر کارشناسان هر دستگاه الکترونیکی می تواند مورد حمله انواع ویروس هاوتروجان ها قرار گیرد.

کاربران بعد از اینکه  به لزوم وجود آنتی ویروس یا اینترنت سکوریتی پی می برند ،این سوال( این موضوع  که کدام آنتی ویروس بهترین  است؟ ) در ذهن آنها ایجاد می شود. البته بحث مطلب ما  معرفی نرم افزارهای آنتی ویروس نیست اما برای این که بدانیم کدام نرم افزار آنتی ویروس برای سیستم ما مناسب است باید در بررسی های انجام شده کدام یک از آنتی ویروس ها کدام عملکرد بهتری را باتوجه به نیاز ما   دارند تا بتوانیم نرم افزاری را انتخاب کنیم که با سخت افزار ما سازگار باشد.

یکی از آنتی ویروس هایی که در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب است ، آنتی ویروس Nod 32 محصولی از  شرکت ESET می باشد. شرکت “ایست” در حال حاضر ESET NOD32 و ESET SMART SECURITY را در عرصه آنتی ویروس عرضه کرده است که در این آموزش نسخه  نسخه Eset Smart Security 9 را باهم نصب میکنیم. در ادامه با ما باشید.

برای نصب آنتی ویروس به فایل نصب آن را نیاز داریم، نسخه نصبی از آنتی ویروس را از انتهای همین مطلب دانلود کنید و سپس با طی مراحل زیر به نصب آنتی ویروس ESET SMART SECURITY بپردازید.

فایلی که قبلا دانلود کرده اید  دابل کلیک کنید تا فرآیند نصب اغاز شود. در اولین مرحله از فرآیند نصب با کلیک روی دکمه Continue به مرحله بعد بروید.

در مرحله دوم مانند اکثر نرم افزارها باید قبل از نصب  قوانین شرکت توسعه دهنده را بپذیرید، با قبول قوانین نصب نرم افزار و کلیک روی I Accept به صفحه بعدی بروید.

نصب در چند مرحله ساده انجام می شود و تا به پایان رسیدن نمودار پیشرفت نصب نرم افزار  صبر کنید تا این مراحل سپری شده و به صفحه بعدی بروید.

 نصب آنتی ویروس Eset Smart Security 9  تمام شده و با کلیک روی  دکمه Continue کار تمام است.

آنچه در ادامه می بینید نشان دهنده نصب موفقیت آمیز آنتی ویروس است، این صفحه را نادیده بگیرید و روی دکمه  Done کلیک کنید تا پنجره بسته شود و پنجره فعال سازی نرم افزار برایتان نمایان شود.

دانلود نرم افزار آنتی ویروس eset smart security 9 برای سیستم های ۳۲ و ۶۴ بیتی:

لینک دانلود نرم افزار نسخه ۳۲ بیتی

لینک دانلود نرم افزار نسخه ۶۴ بیتی

نمیدانید سیستم عامل کامپیوتر شما ۳۲ یا ۶۴ بیتی است؟ تشخیص چند بیتی بودن ویندوز

 

تاریخ ثبت:۹۵/۷/۲۵ نویسنده : وحید بازدید: 12329نفر
join instagram